Muzykalna szkoła

studium_logo

zaprasza do udziału w kursie/studium przedmiotu

Muzykalna szkoła

w okresie od 28.04.2017 r. do 28.09.2017 r.

(z przerwą wakacyjną lipiec – sierpień)

Zapisy na kurs przyjmowane są do 18 maja 2017 r.

Program kursu:

1. Muzyczna pedagogika zabawy w pracy z grupą.
2. Elementy terapii i profilaktyki muzycznej.
3. Rytmika, muzyka i taniec w wychowaniu i nauczaniu.
4. Muzykoterapia – metoda wspomagająca rozwój dziecięcej twórczości.
5. Scenariusze zajęć.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 298 zł + 23% VAT od osoby (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych, np. z budżetu jednostki samorządu terytorialnego) wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Bank Zachodni WBK S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2,02 – 326 Warszawa. Zgłoszenie na kurs jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu.

Koordynator szkolenia

Izabela Włodarczyk
i.wlodarczyk@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

Wymagania techniczne dla uczestników kursu:

• komputer z łączem internetowym
  • adres e-mail

Wymagania wstępne dla uczestników kursu:

• wykształcenie min. średnie

Kurs równoważy 35 godzin szkolenia stacjonarnego.

Prawa autorskie do programów i materiałów szkoleniowych zastrzeżone!